Відбудеться Київський фестиваль зі спортивної риболовлі

16 червня відбудеться X Київський міський фестиваль зі спортивної риболовлі серед дітей та молоді з порушенням опорно-рухового апарату «Золота рибка». Захід триватиме із 9:00 до 15:00 на території Національного музею народної архітектури та побуту України. Про це повідомили у Київському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Метою заходу є залучення дітей та молоді з порушенням опорно-рухового апарату до спортивних змагань із рибної ловлі як засобу реабілітації шляхом участі у командній роботі, спілкуванні, отриманні позитивних емоцій, розвитку здібностей, самостійних навичок.

«Золота рибка» – традиційний захід, що має високий резонанс та успіх серед сімей, які виховують дітей різних нозологій, у цьому році знов об’єднає 60 спортсменів, які продемонструють свої рибальські таланти. Всі вони є клієнтами центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (ЦСССДМ) м. Києва (у тому числі «Центрів соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з ф/о»). Учасників підтримуватимуть батьки, соціальні працівники, волонтери.

Організатори: Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ВГО «Громада рибалок України» за сприяння Київської міської державної адміністрації та підтримки газети «Риболовний вісник», риболовного товариства «Double Perch».

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району